Bar ONYX znów otwarty. Zamów coś pysznego nawet za połowę ceny

Bar ONYX znów otwarty! Zamów coś pysznego nawet za połowę ceny

Bar ONYX wraca z pysznymi domowymi obiadami! Masz dosyć gotowania w domu? Przyjdź do nas, do Galerii Nad Nilem, i zamów świeżo przygotowane tradycyjne dania.

Przeorganizowaliśmy naszą pracę ze względu na sytuację epidemiologiczną. Wprowadziliśmy nowe zasady obsługi klienta – tak aby każdy z Was w tym trudnym czasie czuł się u nas bezpiecznie.

Obecnie możemy wydawać obiady tylko na wynos. Niestety, nasi klienci póki co nie mogą u nas usiąść i zjeść na miejscu, za czym i my bardzo tęsknimy. Mimo tych przeciwności, codziennie czekamy na Was z bufetem wypełnionym pysznym tradycyjnym jedzeniem.

Jak zawsze zachwycimy Was różnorodnymi daniami o tradycyjnym smaku, które przygotowujemy na bieżąco. Dzięki temu zawsze możesz zjeść świeżo przygotowany posiłek.

Menu

W menu znajdziesz między innymi pierogi, gołąbki, krokiety, kluski śląskie, różnego rodzaju mięsa, zupy, świeże sałatki i wiele innych pysznych potraw. Sam decydujesz co zjesz i możesz  skomponować swoje danie w Twój ulubiony sposób. Od 4 maja będzie możliwy także dowóz do klienta.
Przyjdź do nas i wybierz coś dla siebie, a my zapakujemy Twoje jedzenie na wynos. Dodatkowo pół godziny przed zamknięciem baru ONYX za obiad zapłacisz połowę ceny. Zapraszamy.

Bar ONYX – Galeria nad Nilem (parter), ul. Rzeszowska 10, Kolbuszowa. Bieżące informacje na temat naszej oferty i godzin otwarcia znajdziesz na Facebooku Galerii nad Nilem.

Materiał promocyjny

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.