Zostań misyjnym animatorem
Muzeum im. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztatach połączonych z dniem skupienia, których hasłem jest „ Chętni i pomocni”. Celem projektu  jest stworzenie sieci wsparcia dla mieszkańców krajów trzeciego świata.

Projekt składa się z dwóch części. Pierwszy polegać będzie na szkoleniu animatorów. – Mają to być osoby przede wszystko, przedsiębiorcze, które w przyszłości same będą realizować projekty. Daje to możliwość nie tylko uczynienia czegoś dobrego, ale także budowania i rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych – tłumaczy ks. Daniel Koryciński, dyrektor muzeum.
Drugi etap projektu zakłada stworzenie sieci wsparcia poprzez połączenie umiejętności animatorów i chęci do działania wolontariuszy.  Warsztaty odbędą się 15-16.12 w muzeum w Hucie Komorowskiej. W programie: wykłady, projekcje filmów i wiele innych form szkolenia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Istnieje również możliwość noclegu w muzeum. Zgłoszenia należy kierować bezpośrednio do ks. dyrektora Korycińskiego, pod nr tel.: 667 339 673 lub emailem na adres: danielk7@o2.pl. Uwaga! Zgłoszenia są przyjmowanie tylko do soboty (08.12.).
Opublikowany przez Daniel Koryciński Poniedziałek, 3 grudnia 2018

 

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.