Zostań misyjnym animatorem
Muzeum im. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztatach połączonych z dniem skupienia, których hasłem jest „ Chętni i pomocni”. Celem projektu  jest stworzenie sieci wsparcia dla mieszkańców krajów trzeciego świata.

Projekt składa się z dwóch części. Pierwszy polegać będzie na szkoleniu animatorów. – Mają to być osoby przede wszystko, przedsiębiorcze, które w przyszłości same będą realizować projekty. Daje to możliwość nie tylko uczynienia czegoś dobrego, ale także budowania i rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych – tłumaczy ks. Daniel Koryciński, dyrektor muzeum.
Drugi etap projektu zakłada stworzenie sieci wsparcia poprzez połączenie umiejętności animatorów i chęci do działania wolontariuszy.  Warsztaty odbędą się 15-16.12 w muzeum w Hucie Komorowskiej. W programie: wykłady, projekcje filmów i wiele innych form szkolenia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Istnieje również możliwość noclegu w muzeum. Zgłoszenia należy kierować bezpośrednio do ks. dyrektora Korycińskiego, pod nr tel.: 667 339 673 lub emailem na adres: danielk7@o2.pl. Uwaga! Zgłoszenia są przyjmowanie tylko do soboty (08.12.).
Opublikowany przez Daniel Koryciński Poniedziałek, 3 grudnia 2018

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.