Znowu się udało. Do dzieciaków z Jedynki trafią piłki do szczypiorniaka

Pomóżmy dzieciakom z kolbuszowskiej Jedynki

Dzięki aktywności internautów do dzieciaków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej trafią profesjonalne piłki do gry w szczypiorniaka.

„Gramy w Ręczną” to projekt Związku Piłki Ręcznej w Polsce i Ministerstwa Sportu i Turystyki promujący piłkę ręczną, skierowany do I-III klas podstawówek. Na facebookowej stronie pod tą samą nazwą zorganizowano konkurs dla małych miłośników piłki ręcznej.  Znalazło się tam 26 zdjęć.
Pierwsza piątka

Była tam też fotografia uczniów szkoły nr 1 z hasłem  „Gra w szczypiorniaka fajna sprawa, razem trening i zabawa”. Należało to zdjęcie polubić i najlepiej jeszcze udostępnić. Dziś ogłoszono listę pięciu szkół, które osiągnęły najlepsze wyniki. W tym gronie znalazła się kolbuszowska Jedynka. Gratulacje.

Znowu się udało! Dzieciaki z Jedynki z wygraną

Dzięki temu trafi do niej pięć piłek do gry w szczypiorniaka. Bardzo możliwe, że nie byłoby tego, gdyby nie lajki od naszych Czytelników, mieszkańców powiatu kolbuszowskiego. Dziękujemy.
Znów możemy pomóc

To nie pierwszy raz, kiedy potrafimy się zjednoczyć w dobrej sprawie. Dzięki temu niedawno udało się pomóc w pozyskaniu przez przedszkole w Weryni tablicy interaktywnej i zestawu zabawek. Wcześniej pomogliśmy wygrać Szkole Podstawowej w Mazurach „Podwórko Talentów Nivea”.

Teraz możemy wesprzeć świąteczną pomoc dla dzieci będących w trudnej sytuacji życiowej. Zbiórka na mikołajkowe prezenty dla nich organizowana jest tutaj: https://zrzutka.pl/v9x2uw.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.