Znamy program Jagodowych Specjałów 2024. Wystąpią gwiazdy polskiej muzyki tanecznej [NASZ PATRONAT]

Tak w Dzikowcu bawiono się na Jagodowych Specjałach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Znamy program tegorocznych Jagodowych Specjałów. Sztandarowa impreza gminy Dzikowiec odbędzie się w niedzielę (07.07) tradycyjnie w Parku Błotnickich. Jak co roku, nie zabraknie gwiazd muzyki tanecznej. Patronat nad tym wydarzeniem objął portal kolbuszowalokalnie.pl.  

Jagodowe Specjały w Dzikowcu odbywają się od 17. lat – w pierwszą niedzielę lipca, bo wtedy przypada święto Matki Boskiej Jagodnej, opiekunki ciężarnych kobiet. W tym dniu w parafii w Dzikowcu odbywa się odpust.

Smak jagodowych specjałów

W ubiegłym roku był tradycyjny kiermasz potraw i wypieków, które powstały na bazie jagód. Miała też miejsce „Bitwa Regionów”, czyli konkurs kulinarny dla lokalnych kół gospodyń wiejskich.

W pierwszej turze na plenerowej scenie zaprezentowali się: laureaci Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej, Akademia „Świetlika”, zespół „Iskierki” z wokalistkami oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Prymule” w Dzikowcu.

Wieczorem odbywały się koncerty gwiazd. Wystąpiły: zespół TraLaBand; Agata Sobocińska, znany raper Liber oraz gwiazda wieczoru, grupa MIG. Imprezę zakończyła zabawa taneczna.

Impreza roku

Ubiegłoroczne Jagodowe Specjały zebrały wiele pochwał, a Czytelnicy naszego portalu za najlepszą imprezę 2024 roku w powiecie kolbuszowskim.

Równie bogaty jest program Jagodowych Specjałów 2024. Impreza rozpocznie się o godzinie 14 koncertem laureatów Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Śpiewam bo lubię”.

Wystąpią również taneczne grupy taneczne i uczestnicy Akademii Muzycznej „Świetlik”.

Skaner i Top Girls

Na godz. 15.30 zaplanowano prezentacje kół gospodyń wiejskich, podkarpackie imieniny Krystyn, występ KGW Prymule, koncert zespołu TraLaBand i recital Anny Adamiak.  

O godz. 19 wystąpi czołowy wykonawca disco polo, Skaner. Dwa lata temu zespół ten był gwiazdą Dni Kolbuszowej. Godzinę później na scenie zobaczymy grupę Top Girls.

Jagodowe Specjały zakończy zabawa taneczna z zespołem Sonar, która potrwa do północy.

Nasz patronat

Znamy program Jagodowych Specjałów 2024. Wystąpią gwiazdy muzyki tanecznej - plakat.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.