Zieliński rezygnuje z funkcji kierownika „Fregaty”

KOLBUSZOWA. Ryszard Zieliński nowym kierownikiem "Fregaty"

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, Ryszard Zieliński złożył rezygnację ze stanowiska kierownika pływalni krytej „Fregata” w Kolbuszowej. Zrobił to po spotkaniu z władzami gminy, które odbyło się dziś na terenie basenu.
Ryszard Zieliński kierownikiem pływalni był od 28 września 2020 roku. Wcześnie był dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Na stanowisku szefa basenu zastąpił Monikę Woźniak, wcześniej tę funkcję pełnił Krzysztof Matejek.

Nowy kierownik miał dużo planów. Chciał uruchomić na pływalni między innymi saunarium.

– By zapełnić lukę po strefie fitness i zwiększyć zainteresowanie klientów, przedstawiłem władzom gminy swoją koncepcję zagospodarowania wolnej przestrzeni. Chciałbym poszerzyć ofertę o saunarium i strefę sportowo-rekreacyjno-usługową. Dzięki temu wpływy wzrosłyby o 200 tysięcy złotych rocznie – mówił Ryszard Zieliński.

Zamierzeń tych już raczej nie zrealizuje. Jak się dowiadujemy, złożył wypowiedzenie po spotkaniu z burmistrzem Janem Zubą i sekretarzem gminy, Krzysztofem Matejkiem, które odbyło się dziś rano na terenie basenu.
Co konkretnie spowodowało, że Zieliński zdecydował o złożeniu rezygnacji ze stanowiska? Tego jeszcze nie udało nam się ustalić. Do tematu powrócimy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.