Zataczając się wsiadł do auta. Miał cztery promile

Pijany kierowca

Cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena, któremu dalszą jazdę uniemożliwili młodzi mężczyźni. Zatrzymali go obok sklepu w Hucie Komorowskiej.
Policjanci interweniowali tam po godzinie 20. Czekali na nich mieszkańcy gminy Majdan Królewski w wieku 24 i 21 lat wraz z ujętym kierowcą.

Z przekazanych przez nich informacji wynikało, że w jednym ze sklepów w Hucie Komorowskiej zwrócili uwagę na mężczyznę, który po zrobionych zakupach, zataczając się wyszedł z budynku, wsiadł do volkswagena i zaczął wyjeżdżać na drogę.

Widząc to młodzi mężczyźni uniemożliwili mu dalszą jazdę i wezwali na miejsce policjantów. Pierwsze badanie wykazało 3,54 promila alkoholu w jego organizmie. Kolejne już cztery promile.
Pijanym kierowcą okazał się być 41-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Dzięki zdecydowanej reakcji świadków, nie uniknie on odpowiedzialności i stanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.