Zapraszamy na szkolenie Google AdWords. Są jeszcze wolne miejsca

Zapraszamy na szkolenie Google AdWords. Są jeszcze wolne miejsca
W piątek, 20 kwietnia b.r. odbędzie się profesjonalne szkolenie Google AdWords. Które poprowadzi Krzysztof Marzec, certyfikowany trener oraz praktyk AdWords.

Szkolenie jest jednym z elementów konferencji o marketingu internetowym pod nazwą Kolbuszowa 2.0, która odbędzie się tego samego dnia w – jak nazwa wskazuje – w Kolbuszowej.

Każdy kto interesuje się marketingiem internetowym, chce promować swoją firmę w sieci lub zależy mu na poszerzaniu swojej wiedzy i zdobywaniu praktyki, powinien wziąć udział w szkoleniu. Szkolenie dedykowane jest zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę i naukę z płatnymi reklamami w wyszukiwarce Google, jak również dla osób, które posiadają już doświadczenie.
Krzysztof Marzec jest właścicielem agencji DevaGroup oraz organizatorem i prowadzącym semKRK, konferencji dla pasjonatów SEM. Wielokrotnie był prelegentem na kilkudziesięciu wydarzeniach, targach oraz konferencjach w całej Polsce. Krzysztof Marzec to również autor wielu książek dla miłośników narzędzi Google. Szkolenie Google oferuje naukę na najwyższym poziomie dydaktyczno-merytorycznym.

Szkolenie będzie miało charakter warsztatowy. Do dyspozycji będą komputery, na których praktycznie będzie można nauczyć się obsługi AdWords i zdobyć doświadczenie poprzez wykonywanie zadań.
Każdy po szkoleniu zdobędzie solidne podstawy prowadzenia kampanii, które zagwarantują możliwość zdobywania lepszych efektów z reklam. Ilość praktycznych informacji, którą przedstawi pan Krzysztof Marzec sprawia, że szkolenie idealne jest dla właścicieli firm, pracowników marketingu, a także osób, które rozpoczynają naukę z Google AdWords. Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc jest ograniczona.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.