Zaparkował prostopadle do dystrybutora, chwiał sie na nogach. Dalszą jazdę uniemożliwił mu 19-latek

Darmowa kawa na stacji paliw Circle K dla służb ratowniczych. „To drobny gest, którym chcemy Wam podziękować”

Pijany przyjechał volkswagenem na stację paliw w Kolbuszowej Dolnej. Zaparkował… prostopadle do dystrybutora i zataczając się wysiadł ze swojego auta. Widząc to, 19-latek zabrał mu kluczyki i wezwał policję.
Wczoraj (14.03) około godziny 20 kolbuszowscy policjanci zostali powiadomieni o ujęciu nietrzeźwego kierowcy na stacji paliw przy ulicy Rzeszowskiej.

Na miejscu czekał na nich zgłaszający interwencję 19-latek. Wskazał on na pijanego mężczyznę, któremu wcześniej zabrał kluczyli od samochodu.

Mówił, że chwilę wcześniej na stację paliw w Kolbuszowej Dolnej przyjechał volkswagen i zaparkował  prostopadle do dystrybutora.
Z samochodu wysiadł pijany kierowca, który chwiał się na nogach. Widząc to, 19-latek podszedł do niego i zażądał, aby ten oddał mu kluczyki.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że… mężczyzna wykonał jego polecenie i przeprosił, że jechał pijany. 19-latek powiadomił policję. Ponieważ kierowca zaczął odchodzić pieszo z miejsca zdarzenia, świadek pojechał za nim, nie spuszczając go z oka.

Metą tej „podróży” była stacja paliw przy ulicy Rzeszowskiej. Chwilę potem przyjechali policjanci.
Pijanym kierowcą okazał się 37-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Badanie wykazało prawie trzy promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Wkrótce stanie przed sądem. W sprawie trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.