Zamów jedzenie na wynos

Zamów jedzenie na wynos lub z dowozem

Stworzyliśmy bazę barów, restauracji, pizzerii i innych lokali z Kolbuszowej i okolic, dzięki której możesz zamówić jedzenie na wynos lub z dowozem.

Epidemia koronawirusa zmieniła naszą codzienność. Wiele branż na rynku odczuwa skutki restrykcji wprowadzanych przez rząd. W tej grupie znajdują się lokale gastronomiczne, których działalność została sprowadzona praktycznie do świadczenia usług pod tytułem „jedzenie na dowóz i na wynos”.
Dla naszej gastronomii

Restauratorom z coraz większą trudnością przychodzi wiązanie końca z końcem. Tną koszty.  Wielu z nich grozi bankructwo. Ale możemy im pomóc przetrwać. Badania wskazują, ze posiłki zamawiamy do pracy lub do domu nie tylko z głodu, ale i z wygody, żeby zaoszczędzić czas itd. Teraz do tej listy warto dopisać jeszcze jeden powód – żeby uratować naszą ulubioną restaurację przed zamknięciem.

Jedzenie na wynos

Z tą myślą utworzyliśmy na kolbuszowalokalnie.pl bazę lokali gastronomicznych z Kolbuszowej, powiatu kolbuszowskiego i nie tylko, dzięki której możesz sobie zamówić coś pysznego do jedzenia.

Na górze strony znajdziesz zakładkę „Zamów Danie”. Po kliknięciu w nią, przeniesiesz się do naszej listy lokali. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne Ci informacje. Jest numer telefonu, który jest istotny do zamówienia posiłku. Jest też adres, jeśli chciałbyś / chciałabyś przyjechać do danego punktu po jedzenie.
Zajrzyj do naszej bazy lokali i zamów jedzenie na wynos!


Zajrzyj do naszej bazy lokali i zamów jedzenie na wynos!


Zajrzyj do naszej bazy lokali i zamów jedzenie na wynos!

Opcja premium

Oferujemy również opcję premium. Dzięki niej restauracje na specjalnej, poświęconej sobie podstronie mogą przedstawić swoją ofertę i menu. Umożliwiamy również szczegółową prezentację posiłków dnia, które  będziemy codziennie aktualizować i informować o tym Czytelników.

Dlaczego warto dołączyć do naszej listy? Przede wszystkim dajemy się znaleźć. Na nasz portal zaglądają tysiące osób dziennie. Wśród nich jest wielu Waszych potencjalnych klientów.

Aby dopisać do naszej bazy swoją restaurację, bar, pizzerię itp., wystarczy zadzwonić pod nr tel. 725 778 527. Można też do nas napisać e-maila na adres: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Jesteśmy również dostępni na Facebooku. Kontakt z nami jest więc bardzo szybki i sprawny. Zapraszamy serdecznie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.