Zamknij Menu
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Tik - prąd
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Wiadomości
      • Powiat Kolbuszowski
      • Kolbuszowa
      • Cmolas
      • Dzikowiec
      • Majdan Królewski
      • Niwiska
      • Raniżów
    • Sport
    • Na sygnale
    • Promocja
    • Sklepy „Orzech”
    • Daj znać
    Napisz do nas
    Kolbuszowa Lokalnie
    • Atmosfera - restauracja, przyjęcia, rozrywka.
    • Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej
    • Promocje w sklepach „Orzech”
    • AniMisie - Wesoła Ekipa Animatorów
    • Google News portalu Kolbuszowa Lokalnie
    Kolbuszowa

    Zamieszanie wokół festiwalu w Porębach Kupieńskich. Marek Piekarczyk: – Tak się wprowadza w błąd i oszukuje Fanów TSA

    Autor: Paweł Galek2 września 2024
    Zamieszanie wokół festiwalu w Porębach Kupieńskich. Marek Piekarczyk: - zdjęcie główne.
    Fot: Kasia Rogalska-Piekarczyk

    Spis treści

    Toggle
    • TSA w Porębach Kupieńskich?
    • Marek Piekarczyk – Tak się oszukuje fanów
    • Kto zatem zagra na festiwalu?

    Okazuje się, że w Porębach Kupieńskich zagra TSA, ale inne TSA – bez swego legendarnego wokalisty. On sam, czyli Marek Piekarczyk napisał w tej sprawie oświadczenie, w którym pisze o wprowadzaniu fanów w błąd i ich oszukiwaniu.

    Przypomnijmy, że Festiwal Muzyków odbędzie się w niedzielę (15.09), na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębach Kupieńskich, koło Kolbuszowej. Start o godz. 16. Wstęp jest wolny.

    TSA w Porębach Kupieńskich?

    Zagrają kolejno tam: TSA, Krzysztof Ścierański, RSC, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, a także inni muzycy rockowi. Koncert poprowadzą Elżbieta Lewicka oraz Tomasz Łępa.

    Poza tym w programie imprezy: zlot motocykli i starych samochodów, loty balonem, dmuchańce da dzieci, bigos gratis i inne atrakcje.

    Zakończenie imprezy planuje się na godz. 21. Całe wydarzenie organizuje Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej. Patronat nad wydarzeniem objął nasz portal kolbuszowalokalnie.pl.

    Wydawało się, że w Porębach Kupieńskich zagra TSA z Markiem Piekarczykiem na wokalu. Wskazywał na to choćby plakat, jaki opublikował MDK.

    Marek Piekarczyk – Tak się oszukuje fanów

    Dziś się okazuje, że chodzi o TSA MNKWL – grupę stanowiącą osobne przedsięwzięcie, mające na celu kontynuację muzycznych tradycji zespołu TSA, ale i tworzenie nowego repertuaru.

    Do informacji wskazujących, że w Porębach Kupieńskich zaśpiewa TSA z Markiem Piekarczykiem odniósł się on sam na Facebooku.  

    – Tak się wprowadza w błąd i oszukuje Fanów TSA. To nie jest pierwsza tego typu sytuacja. Nieprawdą jest jakoby TSA miało grać koncert w tym miejscu. Przypominam, że jedyny w tym roku koncert zespołu TSA odbędzie się 17 listopada 2024 w Krakowie, w klubie Studio – napisał Marek Piekarczyk.

    Kto zatem zagra na festiwalu?

    Kolbuszowski MDK zredagował już plakat zapowiadający koncert w Porębach Kupieńskich i wśród wykonawców widnieje nazwa TSA MNKWL.

    Jest to zespół rockowy, oficjalnie założony 13 czerwca 2019 roku przez Janusza Niekrasza, Marka Kapłona i Damiana Michalskiego.

    W 2021 Marek Piekarczyk, Andrzej Nowak, Stefan Machel, Paweł Mąciwoda i Zbigniew Kraszewski podjęli decyzję o reaktywowaniu TSA. Od tego czasu istnieją dwa równoległe zespoły.

    dom kultury kolbuszowa imprezy kolbuszowa poręby kupieńskie
    Udostępnij. Facebook Twitter Skopiować link
    • Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Rzeszowie
    • Monika Ślęzak - Biuro Rachunkowe w Kolbuszowej.

    Zobacz także

    Mikołaj Łyżeń z medalem NPC Worldwide Cup of Poland Regional. Świetny debiut kulturysty z Kolbuszowej

    Mikołaj Łyżeń z medalem NPC Worldwide Cup of Poland Regional. Świetny debiut kulturysty z Kolbuszowej

    Dominika Soja-Blat z Kolbuszowej wystąpi jutro w „Dzień Dobry TVN”. Zdradzi... ile dać w kopertę

    Dominika Soja-Blat z Kolbuszowej wystąpi jutro w „Dzień Dobry TVN”. Zdradzi… ile dać w kopertę

    Piknik Charytatywny dla Lenki Blat – serca kolbuszowian biły dla małej wojowniczki

    Piknik Charytatywny dla Lenki Blat – serca kolbuszowian biły dla małej wojowniczki

    Skomentuj

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

    Dołącz do naszej grupy
    Nasza Kolbuszowa
    Subskrybuj nasz YouTube
    https://youtu.be/e3g81j_bXG0?si=QrXiUi3ycX17CWIc
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest
    • Pogoda w Kolbuszowej
    • Kursy walut
    • Redakcja
    • Reklama
    • Zamów jedzenie
    • Ogłoszenia
    • Polityka prywatności

    Wpisz powyżej i naciśnij Enter aby wyszukać. Naciśnij Esc aby anulować.