Zajęcia z języka obcego dla dzieci i dorosłych

Kursy językowe dla dorosłych w szkole ACCENT

Szkoła ACCENT, która w Kolbuszowej mieści się przy ulicy Obrońców Pokoju 7, zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na naukę języka: angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

Oferta szkoły ACCENT jest szeroka i w zasadzie skierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Naukę zaczynają tam już dzieci w wieku 2-7 lat. Maluchy poznają język angielski z wykorzystaniem unikatowej metody Teddy Eddie. Jej założeniem jest przede wszystkim łączenie nauki z zabawą.

Miś Teddy Eddie zachwycił dziś dzieci [ZDJĘCIA]

Zajęcia pełne są komunikacyjnego użycia języka. Uaktywnia się go poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.

Realizacja każdej z Ksiąg Teddy Eddie to około 60 spotkań od 35 do 45 minut każde. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Wyjątkiem jest poziom Teddy Eddie Mini, który przewidziany dla dwulatków – tu zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Placówka korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne. Dysponuje także interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

 

Szkoła ACCENT zaprasza też uczniów szkoły podstawowej:

  • General English dla dzieci z klas 4-7 . Zajęcia po 60 minut dwa razy w tygodniu. Cały kurs to 90 godzin + 10 godz. HELP TRACK. Cena 1 godz. 14,50 zł. Raty: 1 rata x 170 + 8 rat x 160 zł. 1 raz w tygodniu, 120 zł miesięcznie.
  • General English dla uczniów klas 1-3. Zajęcia po 60 min. dwa razy w tygodniu, cały kurs 90 godzin + 10 godz. HELP TRACK. Cena 1 godz. 14,50 zł. Raty: 1 rata x 170 zł + 8 rat x 160 zł 1 raz w tygodniu, 120 zł miesięczni.

Szkoła organizuje także zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

Placówka Oferuje również kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu.

Zadzwoń pod nr tel.: 571-528-231.

Strona internetowa szkoły ACCENT.

Facebook szkoły ACCENT

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.