Zajęcia pokazowe Szkoły Mistrzostwa Sportowego

Zajęcia pokazowe Szkoły Mistrzostwa Sportowego

W czwartek (01.07), o godz. 18 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1  odbędą się zajęcia pokazowe Szkoły Mistrzostwa Sportowego -pierwszej i jedynej takiej placówki w powiecie.

Podczas czwartkowych zajęć pokazowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego na boisku przy Jedynce będzie można porozmawiać z trenerami, zapytać o dowolną kwestię związaną ze szkołą, rozwiać wszelkie wątpliwości czy po prostu zapisać dziecko na zajęcia. Trwa bowiem rekrutacja uczniów do SMS.




– Czekamy zarówno na chłopców, jak i na dziewczynki. Chcemy stworzyć klasy 1-8. Można do nas dzwonić na nr tel. 781-767-678, nasz email to: sms.kolbuszowa@gmail.com. Nasza placówka będzie funkcjonowała na terenie szkoły nr 1. Ruszamy we wrześniu. Chcemy przede wszystkim zadbać, aby nasi uczniowie rozwijali się pod kątem sportowym. Ważne jest to, żeby  oderwać ich od komputerów – mówi Tomasz Grabiec.

W Szkole Mistrzostwa Sportowego odbywać się będą zajęcia z zakresu: piłki nożnej, tenisa ziemnego, akrobatyki sportowej, lekkoatletyki i pływania. Ale to nauka ma być na pierwszym miejscu.

SMS Kolbuszowa ma być placówką, w której dzieciaki mają uczą się jak w publicznej szkole. Z tą różnicą, że w plan lekcji wpisane będą zajęcia sportowe. W ciągu tygodnia ma być ich w sumie 16 godzin.




Nauka ma być jednak na pierwszym miejscu. Kiepskie oceny nie będą uniemożliwiały występ w meczu. Przychodząc do szkoły każdy uczeń dostawał sprzęt sportowy (dwa komplety strojów, dres, torba).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.




Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.