Wypadek w Hucisku!
Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (14.11) w Hucisku. W wyniku zderzenia forda z renaultem do szpitala trafili kierowcy obydwu pojazdów.
Do zdarzenia doszło około godz. 11 na drodze relacji Hucisko-Huta Przedborska. Z ustaleń policji wynika, że jadąca fordem 22-latka wykonując manewr zawracania i włączania się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa renaultowi, którym kierował 29-latek (oboje to mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego).
W wyniku zderzenia oboje zostali przewiezieni do szpitali. Z urazem nogi na dalszym leczeniu w szpitalu pozostała kobieta. Mężczyzna doznał jedynie lekkich obrażeń. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Fot.: KPP Kolbuszowa
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.