Wypadek na trasie Niwiska-Kolbuszowa. Droga była zablokowana [ZDJĘCIA]
W środę (20.09) ok. godz. 9.30 w Trześni doszło do groźnego wypadku, w wyniku którego obrażeń doznała 18-letnia dziewczyna. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej Kolbuszowa-Niwiska.
Z ustaleń policji wynika, że 18-letnia mieszkanka gminy Niwiska, kierując volkswagenem, na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się z ciężarowym mercedesem. Obydwa auta znalazły się w przydrożnych rowach. Młoda kobieta z obrażeniami nogi trafiła do szpitala. 39-letni kierowca ciężarówki wyszedł z wypadku bez szwanku. Obydwoje byli trzeźwi.
Za spowodowanie zderzenia policjanci ukarali mandatem 18-latkę. Droga powiatowa w Trześni została zablokowana w związku z przeładunkiem i wyciąganiem samochodu ciężarowego.
  – Zbliżająca się pora jesienna może wpływać na pogorszenie warunków na drogach. Częstsze opady, spadki temperatur, szybciej zapadający zmrok z pewnością wpływają na bezpieczeństwo na drogach. Prosimy więc o rozwagę i ostrożność – apeluje kolbuszowska policja.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.