Wybudują maszt telefonii komórkowej w Cmolasie?

Maszt telefonii komórkowej w Zarębkach?

Na jednej z działek w Cmolasie sieć Play planuje wybudować stację bazową telefonii komórkowej. Informacja w tej sprawie pojawiła się na stronie internetowej Urzędu Gminy.

Maszt telefonii komórkowej ma stanąć po prawej lewej stronie drogi krajowej nr 9, jadąc w stronę Kolbuszowej, prostopadle do Ośrodka Wypoczynki i Rekreacji i Szkoły Podstawowej w Cmolasie.
Obwieszczenie wójta Eugeniusza Galka w tej sprawie pojawiło się na stronie internetowej gminy. Czytamy w nim między innymi, że wszczęto postępowanie administracyjne na wniosek, który 19 maja b.r. złożyła spółka P4 z siedzibą w Warszawie, reprezentowaną przez pełnomocnika, Annę Ruszała.

Chodzi o wydanie przez gminę Cmolas decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego. Dotyczy to „budowy stacji bazowej telefonii komórkowej wraz z wewnętrzną linią zasilającą i kanalizacją kablową”. Wedle planów obiekt ma stanąć w Cmolasie, na terenie działki o numerze 2690/5.

Z aktami sprawy zainteresowani mieszkańcy mogą zapoznać się do 15 lipca można w Urzędzie Gminy Cmolas, pokój nr 15. Jest też możliwość zgłoszenia ewentualnych zastrzeżeń i wniosków.

To nie jedyne plany sieci Play względem powiatu kolbuszowskiego. Firma ta złożyła również wnioski w sprawie budowy stacji bazowej telefonii komórkowej w Nowej Wsi, Zarębkach i Kolbuszowej Górnej.
W tej ostatniej miejscowości z mieszkańcami spotkała się Anna Ruszała, która jest pełnomocnikiem spółki w sprawie planowanej inwestycji w Cmolasie.

Wybudują maszt telefonii komórkowej w Cmolasie?
Anna Ruszała, pełnomocnik sieci Play dla planowanej inwestycji w Cmolasie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.