Wybory na Osiedlu nr 3. Kto za Jana Warzochę?

KOLBUSZOWA. Oszpecone drzewa na osiedlu przy Ruczki [ZDJĘCIA, WIDEO]

Urząd Miejski w Kolbuszowej zdradził dziś miejsce i datę wyborów przewodniczącego na Osiedlu nr 3. Kto zastąpi śp. Jana Warzochę?

Przez osiem lat funkcję przewodniczącego Zarządu Osiedla nr 3 pełnił Jan Warzocha. Niestety w nocy z soboty na niedzielę (13-14.11) nagle zmarł.
Jego pogrzeb, który odbył się dwa dni później w Kolegiacie Kolbuszowskiej, zgromadził tłumy…

Zmarł Jan Warzocha, przewodniczący osiedla nr 3
Jan Warzocha (1960-2021).

Z wyborem nowego szefa osiedla czekano dość długo. Do czasu. Dziś Urząd Miejski ogłosił, że odbędzie się to za dwa tygodnie, we wtorek (29.03) o godzinie 17 w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej.

W wyborach mogą brać udział tylko i wyłącznie mieszkańcy Osiedla nr 3, czyli ulic: 11 Listopada, Bolesława Chrobrego, Fabrycznej, Handlowej, Jana Wiktora, Jaśminowej, Klonowej, Kolejowej, ks. Ludwika Ruczki, Leśnej, Parkowej, Rolnika, Rzeszowskiej, Sokołowskiej, Stefana Batorego, Tadeusza Kościuszki, Towarowa, Tyszkiewiczów, Wrzosowej i Żytniej.

Nie znamy kandydatów na stanowisko nowego przewodniczącego osiedla nr 3. W Urzędzie Miejskim usłyszeliśmy, że wnioski w tej sprawie pojawią się dopiero… na zebraniu 29 marca.

Z nieoficjalnym informacji wiemy, że nie będzie się o to ubiegała Barbara Dziuba, była szefowa osiedla.
Do startu w wyborach namawiana jest żona śp. Jana Warzochy. Niewykluczone, że o funkcję tę  powalczy pewna młoda i aktywna mieszkanka osiedla.

Jej danych personalnych podać jeszcze jednak nie możemy. Tak czy siak wiele wskazuje na to, że Osiedlu nr 3 przewodniczyć może kobieta.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.