WOLA RANIŻOWSKA. Pijany i zakrwawiony wysiadł z auta i próbował uciekać
Wczoraj (10.08) wieczorem na trasie Wola Raniżowska – Wilcza Wola pijany kierowca wjechał volkswagenem do rowu. Następnie wysiadł z auta i zaczął uciekać w pola…

O zdarzeniu kolbuszowski policja została powiadomiona około godziny 19. Na miejscu, w przydrożnym rowie, funkcjonariusze zauważyli uszkodzony pojazd marki Volkswagen Golf. Około 300 metrów dalej był zakrwawiony mężczyzna, któremu strażacy udzielali pomocy przedmedycznej.

Policjanci ustalili świadków zdarzenia. Jeden z nich oświadczył, że widząc wysiadającego z pojazdu kierowcę, który oddala się w kierunku pól, zatrzymał go uniemożliwiając mu dalszą ucieczkę.

Funkcjonariusze wylegitymowali jadącego volkswagenem. To 35-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa. Rozpytywany na temat zdarzenia zmieniał wersje dotyczące przyczyn wjechania do rowu, twierdząc że jechał za szybko, a następnie twierdząc, że chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem.
Jak się okazało, miał w organizmie 1,62 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. 35-latek został przetransportowany do szpitala, gdzie pozostał na dalszych badaniach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.