Wojciech Cugowski wraz z żoną Krystyną zaśpiewają w Raniżowie dla Agnieszki Zapasek

Wojciech Cugowski wraz z żoną Krystyną zaśpiewają w Raniżowie dla Agnieszki Zapasek

Jutro w Raniżowie odbędzie się wyjątkowy koncert. W kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny kolędy i pastorałki zaśpiewa Wojciech Cugowski. Towarzyszyć mu będzie żona Krystyna. Podczas tego wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniędzy na rehabilitację Agnieszki Zapasek z Raniżowa. 

Wojciech Cugowski to pochodzący z Lublina znany gitarzysta i wokalista. Jest synem Krzysztofa, legendarnego wokalisty Budki Suflera.

To także brat Piotra, z który był gwiazdą ubiegłorocznych Dni Kolbuszowej. Obaj przez lata z sukcesami tworzyli zespół Bracia.

W 2008 roku żoną Wojciecha została Krystyna Marczewska, specjalistka od terapii muzyką. Oboje wystąpią jutro w Raniżowie z koncertem.  

Zaśpiewają najpiękniejsze kolędy i pastorałki w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Raniżowie. Koncert rozpocznie się o godzinie 18, wstęp jest wolny.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka na rzecz rehabilitacji 21-letniej Agnieszki Zapasek, która podczas jazdy na nartach na stoku w Ustrzykach doznała bardzo poważnych obrażeń głowy.

Przez dwa miesiące przebywała na oddziale intensywnej terapii, w stanie zagrażającym życiu. Udało się ją uratować, ale obrzęk mózgu sprawił, że nie ma z nią żadnego kontaktu.

Przebywa w ośrodku w Budach Głogowskich w Donum Corde, gdzie wraz ze specjalistami walczy o odzyskanie sprawności.

Od kilku miesięcy trwa zbiórka na jej leczenie, także na stronie internetowej: www.siepomaga.pl/agnieszka-zapasek.

Organizatorami wydarzenia są: parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, Urząd Gminy oraz Rycerze Kolumba Raniżów.

Wojciech Cugowski wraz z żoną Krystyną  zaśpiewają w Raniżowie dla Agnieszki Zapasek

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.