Włamał się do domu w Widełce. Wpadł ze skradzionym łupem w… reklamówce

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do niezamieszkanego domu w Widełce. Mężczyzna, by dostać się do środka i dokonać kradzieży, wyłamał drzwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę (04.04) po południu. Dyżurny komendy policji w Kolbuszowej został powiadomiony, że do jednego z niezamieszkanych domów na terenie Widełki, prawdopodobnie ktoś się włamał. Zgłaszającym był mężczyzna, który widział to zdarzenie. Mówił, że nieznany mu osobnik wszedł do domu, a po chwili wyszedł niosąc ze sobą reklamówkę z jakimiś przedmiotami.
Policjanci, którzy udali się do Widełki, potwierdzili oni, że drzwi są wyrwane. Ustalili również szczegóły dotyczące wyglądu włamywacza. Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i uzyskanym informacjom, już kilka minut później policjanci zatrzymali mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy. 42-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego miał reklamówkę, w której były przedmioty pochodzące prawdopodobnie z okradzionego domu. Był pijany i nie potrafił wyjaśnić mundurowym skąd ma te rzeczy. Został więc zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W sprawie trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.