Wjechał samochodem na chodnik, a potem w ogrodzenie. Był naćpany? „Jego zachowanie wzbudziło podejrzenia”
We wtorek (12.03) wieczorem policjanci zatrzymali mężczyznę, który (prawdopodobnie pod wpływem narkotyków), kierując mercedesem, uszkodził ogrodzenie jednej z posesji w Świerczowie. Mundurowi znaleźli przy nim środki odurzające, a w jego samochodzie – kradzione tablice rejestracyjne.

Z ustaleń kolbuszowskiej policji wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, kierujący mercedesem, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik, a następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy, ale jego zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów.
Na miejsce przyjechali policjanci z wydziału kryminalnego. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze przeszukali 26-latka i pojazd, którym jechał. Przy mężczyźnie znaleźli kilka woreczków strunowych z suszem roślinnym i woreczek z białą substancją, a w mercedesie – tablice rejestracyjne od innych pojazdów, które zostały skradzione na terenie m.in. województwa świętokrzyskiego.
Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Pobrano mu również krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych. Dzień później policjanci przeszukali jego miejsce zamieszkania, tam również zabezpieczyli woreczki z białym proszkiem. Po wykonaniu niezbędnych czynności policjanci przedstawili 26-latkowi zarzuty posiadania środków odurzających. W tej sprawie trwają dalsze czynności.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.