WILCZA WOLA. Uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy

Blisko dwa promile alkoholu miał w organizmie 23-letni kierowca bmw, któremu wczoraj (17.06) dalszą jazdę w Wilczej woli uniemożliwił mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.

Do zdarzenia doszło około godziny 15. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jechał on w kierunku Wilczej Woli i jego uwagę zwróciło jadące z przeciwnego kierunku bmw, którego kierowca jechał „slalomem”. Dlatego mężczyzna zawrócił i kiedy samochód zatrzymał się, podbiegł do jego kierowcy. Wyczuł od niego alkohol. W związku z tym wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiadomił o fakcie policję.

Mężczyzna siedzący za kierownicą bmw, stał się agresywny i zaczął szarpać zgłaszającego. W trakcie szamotaniny nietrzeźwy 23-letni mieszkaniec gminy Dzikowiec wywrócił się i doznał niegroźnych obrażeń. Wezwana później na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy.
Kiedy funkcjonariusze z komisariatu w Raniżowie dojechali na miejsce, zastali zgłaszającego, który oświadczył, że kierowca ucieka w kierunku lasu, a za nim pobiegła jego znajoma. Jeden z mundurowych ruszył za mężczyzną i wspólnie z kobietą przyprowadzili kierującego.Alkomat wskazał w jego organizmie 1,7 promila alkoholu. 23-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś mężczyzna usłyszał zarzuty.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.