Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Kolbuszowej. Pomożecie?


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W niedzielę (14.01) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra w Kolbuszowej. Sztab 26. finału WOŚP mieścić się będzie w Liceum Ogólnokształcącym im. Janka Bytnara, a organizatorkami całego przedsięwzięcia będą nauczycielki tej placówki: Wanda Jasińska i Małgorzata Miąso.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Od rana ok. 30 wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami będzie można spotkać nie tylko w mieście, ale również w Kolbuszowej Górnej, Cmolasie, Niwiskach i Weryni. Młodzież kwestować będzie przede wszystkim w miejscach większych skupisk ludzkich, czyli głownie w okolicach kościołów. Wolontariusze mają już przydzielone rejony. Jak co roku, mają mieć ochronę ze strony policji.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W tym roku Wielka Orkiestra zagra na rzecz leczenia noworodków. W ub. r. wolontariusze z LO zebrali ok. 23 tys. zł. Czy teraz powtórzą ten wynik? Niestety, w tym roku nie planuje się żadnych imprez, koncertów, czy nawet aukcji. Będzie tylko i wyłącznie kwesta. To jedyne tego typu wydarzenie w powiecie kolbuszowskim, bo w tym roku po raz pierwszy od wielu lat WOŚP nie zagra w Dzikowcu.

Loading poll ...

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.




Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.