Wernisaż zdjęć Puszczy
W piątek (08.06) o godz. 19 Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie odbędzie się otwarcie wystawy zdjęć Puszczy Sandomierskiej. Autorem prac jest Jarosław Mazur – kolbuszowianin, nauczyciel, muzykant, miłośnik fotografowania i przyrody. Wystawa jego zdjęć, której tytuł to „Po sandomierskiej puszczy”, pokazywana była niedawno w Galerii Nierzeczywistej w Rzeszowie.
Rzeszowskie Stowarzyszenie Fotograficzne, do którego Jarek Mazur należy, pisze o nim tak: „Mówi, że portretując Puszczę Sandomierską, spłaca wobec niej dług. To kraj jego dzieciństwa. W jego fotografiach czuć miłość do miejsca, z którego pochodzi, do okolicy, po której wędruje (…).

Choć jak sam mówi, prawdziwa Puszcza istnieje tylko w moich snach, to jego wrażliwość i świetne oko obserwatora doskonale pokazują to o czym należy pamiętać i o co dbać”.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.