„Weekend Cudów” w Kolbuszowej. Wśród wolontariuszy Szlachetnej Paczki – ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty [ZDJĘCIA]

"Weekend Cudów" Szlachetnej Paczki w Kolbuszowej. Wśród wolontariuszy - ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty - zdjęcie główne

Dziś i jutro trwa „Weekend Cudów”. To czas, kiedy wolontariusze Szlachetnej Paczki wyruszają z prezentami do osób potrzebujących. W powiecie kolbuszowskim takich rodzin jest 31 – paczki dla nich przygotowane są właśnie w Domu Wsparcia Rodziny.

W tym roku pomoc w ramach Szlachetnej Paczki” otrzyma ponad 17 tysięcy rodzin z całej Polski, z czego 31 z powiatu kolbuszowskiego.

Weekend Cudów

Potrzebujący nie proszą o wiele. Są to zazwyczaj: ciepłe buty, ubranie, koc na zimę, jedzenie, środki czystości, lalka czy samochodzik.

Dziś i jutro trwa „Weekend Cudów„. W tym czasie wolontariusze przygotowują paczki od darczyńców dla potrzebujących. W Kolbuszowej odbywa się to w Domu Wsparcia Rodziny. Pomaga w tym ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty.   

Potem wolontariusze wyruszą z prezentami do domów. Potrzebujący otrzymują nie tylko wsparcie materialne, ale także odzyskują nadzieję i czują, że są dla kogoś ważni. To z pewnością będzie czas pełen emocji, wzruszeń i radości.

Galeria zdjęć

"Weekend Cudów" w Kolbuszowej. Wśród wolontariuszy Szlachetnej Paczki - ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty - zdjęcie nr 1.
"Weekend Cudów" w Kolbuszowej. Wśród wolontariuszy Szlachetnej Paczki - ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty - zdjęcie nr 2.
"Weekend Cudów" w Kolbuszowej. Wśród wolontariuszy Szlachetnej Paczki - ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty - zdjęcie nr 3.
"Weekend Cudów" w Kolbuszowej. Wśród wolontariuszy Szlachetnej Paczki - ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty - zdjęcie nr 4.
"Weekend Cudów" w Kolbuszowej. Wśród wolontariuszy Szlachetnej Paczki - ks. Lucjan Szumierz, proboszcz Kolegiaty - zdjęcie nr 5.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.