Uderzyli go w twarz, bo nie chciał im kupić piwa

Natknęła się na zwłoki mężczyzny na leśnej drodze

Sąd rodzinny zajmie się sprawą dwóch 15-latków, którzy wczoraj w Kolbuszowej uderzyli mężczyznę w twarz, bo ten nie chciał im kupić w sklepie alkoholu. Obaj byli pijani.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (19.06), około godziny 19.30 przy ulicy Jana Pawła II w Kolbuszowej. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że podeszła do niego grupka młodych i nietrzeźwych osób.
Nagle dwóch nastolatków miało uderzać go twarz. Zgłaszający powiadomił o zajściu policję i dodał, że może mieć to związek z wcześniejszym incydentem.

Wyjaśnił, że chwilę wcześniej był pod jednym ze sklepów, przy tej samej ulicy i podszedł do niego nastolatek, prosząc, aby ten kupił mu piwo w sklepie, gdyż nie ma jeszcze 18 lat. Odmówił.

Policjanci ustalili ich rysopis i chwilę później zauważyli ich w grupce innych osób. Dwóch wskazanych chłopców zostało wylegitymowanych. Obydwaj mają po 15 lat. Policjanci wyczuli od nich alkohol.

Młodzi ludzie potwierdzili, że wcześniej spożywali alkohol. Wyjaśnili także, że uderzali zgłaszającego ponieważ to on miał ich zaatakować. Funkcjonariusze wezwali na miejsce rodziców 15-latków.
Z interwencji została sporządzona notatka. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności interwencji. Małoletni odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.