Twórca mega hitu „Ona by tak chciała” wystąpi z koncertem w Kolbuszowej

Klub Bogacz... do wynajęcia. Czy to koniec imprez na Towarowej [ZDJĘCIA]

W sobotę (26.10) na scenie kolbuszowskiego klubu Bogacz wystąpi Ronnie Ferrari – muzyk znany przede wszystkim z hitu „Ona by tak chciała”. Bilety w cenie 15 i 20 zł. 
Ronnie Ferrari, a właściwie Hubert Kacperski ma 20 lat i mieszka w Gdyni, gdzie aktualnie studiuje w Wyższej Szkole Bankowej. Na YouTube nagrywa od 2017 roku. Pierwszym kawałkiem, który wrzucił na kanał był „Ruskacz”. Wideo to ma obecnie ponad 22 miliony wyświetleń.

W sierpniu b.r. Ronnie opublikował piosenkę „Ona By Tak Chciała”. Singiel muzycznie przypomina disco-polo. Mimo, że zawiera dużo wulgaryzmów, błyskawicznie stał się hitem. Stał się m.in. inspiracją dla utworu promującego jedną z partii politycznych w ostatnich wyborach parlamentarnych.
Do tej pory odtworzono go ponad 80 milionów razy! Z kolei w serwisie Spotify piosenka znalazła się na 1. miejscu listy Polska TOP50. W tej chwili Ronnie Ferrari ma na YouTube 517 tysięcy subskrybentów. Artysta  gra w klubach w całej Polsce. Jednym z nich w sobotę będzie kolbuszowski Bogacz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.