Turniej sołtysów gminy Raniżów dla Agnieszki. Będą rzucać gumiakiem

Turniej sołtysów gminy Raniżów dla Agnieszki. Będą rzucać gumiakiem

W niedzielę (16.07) na stadionie sportowym w Raniżowie o godzinie 16 odbędzie się Turniej Sołtysów. Podczas imprezy odbywać się będzie zbiórka na rzecz Agnieszki Zapasek.
Będą występy zespołów pieśni i tańca „Lesiaki” i „Wolanie” oraz kapeli ludowej „Raniżowianie”. W planach również stoiska kulinarne kół gospodyń wiejskich, dmuchańce i malowanie twarzy.

Gwoździem programu będzie jednak turniej sołtysów, którzy będą rywalizować w różnych nietypowych dyscyplinach, tak jak toczenie opony z traktora, ujeżdżanie byka, czy rzut gumiakiem do celu. Turniej Sołtysów zakończy zabawa taneczna z didżejem.

Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na rzecz Agnieszki Zapasek, 20-latki z Raniżowa, która w wyniku wypadku omal nie umarła. Cudem przeżyła, ale nie udało się jej odzyskać świadomości.
Dramat Agnieszki Zapasek z Raniżowa. Była piękną, młodą kobietą. Dziś nie ma z nią kontaktu [FOTO, WIDEO]

Obecnie dziewczyna przebywa w ośrodku rehabilitacji na oddziale śpiączkowym. Obrzęk mózgu sprawił, że nie ma z nią żadnego kontaktu. Coraz częściej udaje się podawać jej musy i napoje, aby wzmacniać odruch samodzielnego przełykania. Agnieszka jest już sadzana na wózek.

Trwa heroiczna walka o przywrócenie jej świadomości. 20-latka jest w świecie, do którego nie mamy dostępu. Sama nie wydostanie się z niego, dlatego potrzeba naszej pomocy. Możemy to zrobić między innymi na stronie internetowej: www.siepomaga.pl/agnieszka-zapasek.
Turniej sołtysów gminy Raniżów dla Agnieszki. Będą rzucać gumiakiem

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.