Trzecia Biedronka w Kolbuszowej szuka pracowników. Wymowny baner [ZDJĘCIE]

Wielu mieszkańców zastanawia się, co stanie się z budynkiem, w którym funkcjonował market TESCO. Dziś już wiemy, że swoje miejsce znajdzie tam m.in. sklep Biedronka.
Kilka dni temu potwierdziło nam tę informację Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A., pisząc w mailu, że: „Otwarcie trzeciej placówki zaplanowane jest na przełom listopada i grudnia br. Prześlemy do państwa informację prasową, gdy będziemy informowali o szczegółach tego otwarcia.

Biedronka w miejscu TESCO

Tymczasem dziś na budynku przy ulicy Tarnobrzeskiej, w miejscu logo TESCO, jest wymowny baner, który zachęca do zatrudnienia się w trzeciej już Biedronce w mieście.: „Otwórz z nami nowy sklep. Elastyczny etat dopasowany do potrzeb, atrakcyjne wynagrodzenie i wyjątkowe benefity. Aplikuj!”
Dodajmy, że od dłuższego czasu na terenie byłego TESCO trwają prace remontowe. Wiadomo, że budynek zostanie podzielony na trzy-cztery części. Kto oprócz Biedronki znajdzie tam swoje miejsce? Mówi się, że mają to być: sklep AGD, Kaufland, KiK, lub Pepco, słyszymy też o księgarni.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.