Tomasz Grabiec Człowiekiem 2021 roku

Powstanie pierwsza w powiecie szkoła sportowa

Już wszystko jasne. Człowiekiem 2021 roku został Tomasz Grabiec, twórca pierwszej w powiecie szkoły mistrzostwa sportowego. Tak wspólnie zdecydowaliśmy w głosowaniu na Facebooku i na naszym portalu. W obu tych miejscach nasz laureat wygrał.

Zaczęło się od tego, że jako redakcja wybraliśmy dziesiątkę mieszkańców naszego powiatu – pięć kobiet i pięciu mężczyzn. To osoby, naszym zdaniem, wyróżnili się w 2021 r. czymś wyjątkowym.
Z tego grona już jako społeczność wybieraliśmy Człowieka Roku. Głosowanie odbywało się przez tydzień na Facebooku (Nasza Kolbuszowa) i na naszym portalu. Wyniki z obu tych miejsc w ujęciu procentowym zsumowaliśmy i podzieliliśmy na dwa. Na tej podstawie możemy dziś ogłosić wyniki.

Naszą wspólną decyzją Człowiekiem Roku został Tomasz Grabiec. Wygrał on zarówno ankietę na Facebooku, jak i na naszym portalu. Uzyskał on poparcie 38,63 procent głosujących.

Tomasz Grabiec Człowiekiem 2021 roku

Tomasz Grabiec to pomysłodawca i twórca powstałej w 2021 roku Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kolbuszowej. To pierwsza tego typu placówka w naszym powiecie. Nasz laureat to również były piłkarz, obecnie nauczyciel i trener piłkarek nożnych Sokoła Kolbuszowa Dolna. To także znany propagator aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.
 – Szkoła mistrzostwa sportowego jest w Mielcu, Rzeszowie czy Dębicy. Dlaczego nie może być w Kolbuszowej? Mamy bardzo dużo dzieciaków i zdolną młodzież. Wystarczy włożyć w to trochę pracy i będziemy mogli się porównywać z innymi takimi ośrodkami nie tylko na Podkarpaciu. Chcemy przede wszystkim zadbać, aby nasi uczniowie rozwijali się pod kątem sportowym. Nie musi być to piłka nożna. Oferujemy też inne dyscypliny. Ważne jest to, żeby dzieci oderwać od komputerów. Może któreś z nich pójdzie w ślady Marka Bajora i Mateusza Cetnarskiego – mówił nam rok temu Tomasz Grabiec.

Tak głosowaliśmy

Tomasz Grabiec Człowiekiem 2021 roku

Tomasz Grabiec Człowiekiem 2021 roku

Człowiek Roku

  • 2019 – Tomasz Buczek.

  • 2020 – Monika Janusz.

  • 2021 – Tomasz Grabiec.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.