Tomasz Chlebek: – Kolbuszowa zasługuje na duży finał WOŚP [WIDEO]

Tomasz Chlebek: - Kolbuszowa zasługuje na duży finał WOŚP [WIDEO]

Dziś swoje granie w Kolbuszowej rozpoczyna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Przez trzy dni będzie się działo. W planach między innymi występy muzyczne, bieg i wiele innych atrakcji. O szczegółach opowiada nam „mózg” całego przedsięwzięcia, Tomasz Chlebek.

Hasło 31. Finału WOŚP brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.
W Kolbuszowej orkiestrowe imprezy, podobnie jak rok temu, odbywać się będą przez trzy dni, od piątku do niedzieli. Na ulice wyjdzie około 35 wolontariuszy, będzie też 10 puszek stacjonarnych.

W piątek, jak rok wcześniej, w klubie K2 odbędzie się dżemik muzyczny. Sobota to: turniej piłki nożnej gminy Cmolas, bieg „Policz się z Cukrzycą”, a wieczorem w Stylowej Kolbuszowej – muzyka na żywo.

W niedzielę planuje się rodzinne granie, występy, stoiska, spotkania z specjalistami; czyli będzie coś dla dzieci i rodziców. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko zakończy „światełko do nieba” na Rynku.
Sztab WOŚP, jak co roku,  będzie mieścił się w Liceum Ogólnokształcącym w Kolbuszowej. Patronat nad wydarzeniem objął portal www.kolbuszowalokalnie.pl. Przedsięwzięcie będzie rozkręcał Tomasz Chlebek, który opowiada nam o szczegółach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.