Tomasz Buczek Człowiekiem Roku

Syreny w "godzinę W" stresują Ukraińców?

Wspólnie zdecydowaliśmy, że Człowiekiem Roku 2019 został Tomasz Buczek – społecznik, polityk Ruchu Narodowego i Konfederacji, ostatnio dość mocno zaangażowany w ratowanie pediatrii. Swój głos oddało na niego blisko 50 procent wszystkich uczestników naszej ankiety.

Człowieka Roku wybieraliśmy na Naszej Kolbuszowej. W sumie oddano 633 głosy. Najwięcej uzyskał Tomasz Buczek – 304. Drugie miejsce przypadło Jarkowi Mazurowi, nauczycielowi, muzykantowi, piewcy kultury ludowej – 189. Na obu panów głosowało łącznie 80 procent wszystkich uczestnikó ankiety.
Tomasz Buczek to antysystemowiec, lider Ruchu Narodowego na Podkarpaciu i polityk Konfederacji. Mocno zaangażowany w sprawy kolbuszowskie, ostatnio w ratowanie pediatrii. Miał spory udział w nagłośnieniu okoliczności nabycia odprawy emerytalnej przez starostę Józefa Kardysia.

Dlaczego zaangażował się w sprawy społeczne?. Zapytaliśmy się go o to w listopadzie 2018 r., kiedy to zajął się odprawą starosty – Nasze społeczeństwo jest bierne. To jest przywara, z którą należy walczyć. Dlatego postanowiłem przyjść do starostwa, zaprotestować przeciwko temu co się dzieje i obudzić ludzi. Mam nadzieję, że mieszkańcu pójdą za moim przykładem i wreszcie zaczną patrzeć władzy na ręce.

 
Ludzie 2019 roku

  1. Tomasz Buczek – 304 głosy
  2. Jarek Mazur – 189
  3. Tomek Lenart – 58
  4. Andrzej Wesołowski – 33
  5. Paweł Kosmala – 26
  6. Kasia Krawczyk – 23

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.