To już pewne. WOŚP znów zagra w Kolbuszowej

Kolbuszowska WOŚP zagrała na 32 tysiące złotych

To potwierdzona informacja. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znowu rozbrzmi nad Nilem. Finał planuje się na 29 stycznia 2023 roku.

Dziś (12.10) oficjalnie ogłoszono hasło 31. Finału WOŚP. Jest nim: „Chcemy wygrać z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych”.
Ostatnio Wielka Orkiestra grała w Kolbuszowej aż trzy dni. W piątek w klubie K2 można odbyło się jam session, podczas którego posłuchać na żywo dobrej muzyki, a w przerwach odbywały się aukcje.

Dzień później na ścieżce przyrodniczej „Białkówka” odbył się Bieg „Policz się z Cukrzycą”.

Następnie rozegrano turniej w FIFA 2022. Były również gry planszowe. W niedzielę odbywały się gry i zabawy dla dzieci. Zorganizowano też spotkania z ekspertami dla rodziców (okulistą dziecięcym i psychologiem).  Finałem WOŚP było światełko wysłane do nieba z płyty kolbuszowskiego Rynku.

Podczas aukcji i kwest zebrano rekordową kwotę, bo 36 381 55 zł. Szefową sztabu 30 Finału WOŚP był Małgorzata Miąso. Pomagał jej Tomasz Chlebek. Patronem medialnym był portal kolbuszowalokalnie.pl. Wszystko wskazuje na to, że teraz będzie tak samo. Już teraz trwają przygotowania. Pilnie poszukiwani są wolontariusze.

– Jeśli chcielibyście dołączyć do naszego sztabu, który będzie organizował co się będzie działo – serdecznie zapraszamy, Na naszym pokładzie już z całą pewnością jest Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek” i coś czujemy, że to nie koniec naszych partnerów w tym roku, ale o tym wkrótce. Napiszcie do nas w wiadomości prywatnej jeśli macie ochotę grać razem z nami – przekazuje WOŚP Kolbuszowa.
Jaki będzie program 31. Finał nad Nilem? Tego jeszcze nie wiemy. Tomasz Chlebek zdradził nam jedynie, że będzie co najmniej taki jak rok wcześniej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.