Święto piłki ręcznej w Cmolasie. Zobacz nagrania wszystkich meczów turnieju [WIDEO]

To było święto piłki ręcznej w Cmolasie. Mamy nagrania wszystkich meczów - zdjęcie główne.

Za nami 1/16 Finału Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce Młodziczek. Trzydniowa impreza, która odbywała się w hali widowiskowo-sportowej w Cmolasie, okazała się sukcesem organizacyjnym i wspaniałą promocją dla regionu.

Turniej 1/16 Finału Pucharu Związku Piłki Ręcznej Młodziczek obywał się od piątku do niedzieli (17-19.05) w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie.

Święto piłki ręcznej

Gospodarzem zawodów był mistrz Podkarpacia, czyli KS Tempo Cmolas. W zawodach wezmą też udział: Korona Handball Kielce, Grunwald Ruda Śląska i Pałac Młodzieży Tarnów.

Młodziczki z Cmolasu, których trenuje duet Joanna Sudoł i Piotr Jóźwik, awans do 1/16 Finału Pucharu ZPR wywalczyły drugi raz z rzędu.

W tegorocznej edycji turnieju pierwsze miejsce zajęły piłkarki ręczne Grunwaldu i to one zagrają w finale. Najlepszą zawodniczką Tempa Cmolas wybrana została Kinga Jachyra.

Nasz patronat

Turniej w Cmolasie organizował Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej przy wsparciu KS Tempo Cmolas.  Honorowym patronatem imprezę objęła wójt gminy Cmolas.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal kolbuszowalokalnie.pl. Nasz portal przeprowadził również transmisję na żywo ze wszystkich meczów turnieju, a także z jego zakończenia.

Zobacz wideo

Grunwald – Pałac Młodzieży 35:21

Tempo – Korona 19:20

Korona – Grunwald 18:29

Tempo – Pałac Młodzieży 16:22

Pałac Młodzieży – Korona 26:28

Tempo – Grunwald 14:32

Zakończenie turnieju

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.