Tir najechał na tył osobówki i wepchnął ją pod koła ciężarówki! [ZDJĘCIA]
Trwa wyjaśnienia okoliczności wypadku, do którego doszło w środę (21.03) w Majdanie Królewskim. W wyniku zderzenia samochodu ciężarowego z fordem fiestą do szpitala trafił kierowca osobówki.

Do wypadku doszło ok. godz. 15, przy ul. Rynek. Z ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarową scanią, jadąc w kierunku Kolbuszowej, najechał na tył jadącego przed nim forda fiesty. W wyniku zderzenia pojazdów, ford został wepchnięty pod nadjeżdżające z naprzeciwka ciężarowe renault.
W wyniku zdarzenia, do szpitala trafił 24-letni kierujący fordem. Kierowcy obu pojazdów ciężarowych nie doznali żadnych obrażeń. Badanie wykazało, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących w nim pojazdów.

Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie Wam ważnych i ciekawych informacji z terenu powiatu kolbuszowskiego, a w szczególności z gmin: Kolbuszowa, Cmolas, Majdan Królewski, Dzikowiec, Raniżów i Niwiska. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@kolbuszowalokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.