The SunFlowers, czyli muzyka przez duże „M” rodem z Kolbuszowej [POSŁUCHAJ]

The SunFlowers, czyli muzyka przez duże "M" rodem z Kolbuszowej [POSŁUCHAJ]

Zespół The SunFlowers tworzą pochodzące z naszych stron – Klaudia Piechota (Kosowy) i Oliwia Starzec (Kolbuszowa). Dziewczyny, które od pewnego czasu mieszkają w Krakowie, opublikowały  w sieci 13 utworów będących wynikiem ich poszukiwań muzycznych.
W brzmieniu The SunFlowers słychać poezję śpiewaną i amerykański folk, całość natomiast dryfuje w stronę łagodnej alternatywy. Odczuwany jest też wpływ muzyki „klasycznej”, którą obie dziewczyny znają świetnie, są bowiem absolwentkami szkół muzycznych, Oliwia nadal doskonali grę na wiolonczeli w jednej z krakowskich szkół. Dziewczyny tworzą we dwie, ale w ich nagraniach słychać cztery instrumenty: fortepian, ukulele, gitarę i wiolonczelę. Opublikowane w sieci utwory są ich własnymi kompozycjami.

Teksty autorstwa Klaudii Piechoty (przy udziale Oliwii Starzec) nacechowane wrażliwością i wielkim „czuciem” świata, pod pozorem obojętności opowiadają o dziwnym, pięknym… i nie zawsze radosnym obszarze przeżyć. Z twórczością The SunFlowers można zapoznać się na kanałach Spotify i YouTube.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.