Tak ma wyglądać blok SIM, który stanie na działce przy ulicy Wojska Polskiego

Tak ma wyglądać blok SIM, który ma powstać przy ulicy Wojska Polskiego - zdjęcie główne.

Urząd Miejski w Kolbuszowej opublikował wizualizację bloku, który ma stanąć na działce przy ulicy Wojska Polskiego. Inwestycja ma być realizowana w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Oznacza to, że w budynku mają zamieszkać osoby, których nie stać na komercyjny kredyt w banku.

Blok przy ulicy Wojska Polskiego ma mieć sześć kondygnacji, czyli pięć pięter i parter. Według koncepcji powstanie 57 mieszkań rożnej wielkości od 37 do 75 metrów kwadratowych.

Budynek będzie podpiwniczony, więc mieszkańcy otrzymają dostęp do komórek lokatorskich.

Prace dotkną także teren wokół obiektu. Powstanie parking na 62 miejsca: 30 w garażu podziemnym oraz 32 na terenie działki. Dodatkowo pojawi się tam plac zabaw. Przewidziano również teren rekreacyjny i teren zielony biologiczno-czynny.

Inwestycja ma być realizowana w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Przedsięwzięcie kieruje się więc do osób, których nie stać na komercyjny kredyt w banku.

Założenia SIM są bowiem takie, że lokatorzy najpierw wpłacają 10-15 procent wartości danego lokalu, a do jego własności dochodzą po 20-30 latach użytkowania, płacąc raty.

Blok SIM ma powstać na gminnej działce przy ulicy Wojska Polskiego – obok terenu, który półtora roku temu Urząd Miejski sprzedał prywatnemu deweloperowi za 3 060 244 zł brutto

Pytania o sprzedaż działki przy Wojska Polskiego
Działka przy ulicy Wojska Polskiego w Kolbuszowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.