Tak AniMisie bawią i uczą na przyjęciach komunijnych [ZDJĘCIA]

Tak AniMisie bawią i uczą na przyjęciach komunijnych - zdjęcie główne

Maj to dla AniMisiów bardzo pracowity miesiąc – głównie za sprawą przyjęć komunijnych. Podczas tych wydarzeń animatorzy organizują gry i zabawy dla dzieci. Poza tym uczą je choreografii, dając im przestrzeń do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki.

AniMisie to dobrze znana Wesoła Ekipa Animatorów, która specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju eventów dla dzieci.

Tylko dobra zabawa

Każdą imprezę „szyją na miarę” – dostosowując scenariusz zabaw do wieku malucha, a atrakcje do zapotrzebowania klientów.

– To co nas wyróżnia, to nieszablonowe podejście do organizacji każdej imprezy dla dzieci. Dzięki kreatywności naszego zespołu, wywołamy uśmiech na twarzy u każdego dziecka. Nasze animatorki roztańczą do czerwoności wszystkich uczestników imprezy. Jesteśmy specjalistami od dobrej zabawy i tworzymy tylko najlepsze wspomnienia – zapewnia Monika Czupich, właścicielka firmy AniMisie.

Zabawa jest urozmaicona jest licznymi, nietuzinkowymi zabawami i przeplataną tańcami. Specjalnością animatorów są bale dla dzieci.

Na przyjęciach komunijnych

W maju AniMisie mają pełne ręce roboty. Powód? Przyjęcia komunijne i nie tylko.

– Przede wszystkim integrujemy wszystkie dzieci. Aktywnie bawimy się na świeżym powietrzu, uczymy choreografii tanecznych. Artystycznie rozwijamy najmłodszych dając przestrzeń do stworzenia prawdziwych dzieł sztuki – wylicza Monika Czupich.

Atrakcje, które podczas imprez komunijnych zapewniają AniMisie, to kolorowe gadżety piłeczki, chusty, ogromne bańki mydlane, tatuaże brokatowe, tańce z pomponami oraz zabawy oparte na rywalizacji. Są też układanki wielkoformatowe, kolorowa wata cukrowa i balony z helem.

Zobacz zdjęcia

Napisz lub zadzwoń

Więcej informacji na Facebooku.

Można też dzwonić pod nr tel.: 601 751 781.

E-mail: monikamadej890@gmail.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.