Szymon Bajor demoluje rywala na gali PFL MMA

Szymon Bajor znowu demoluje rywala [WIDEO]

Pochodzący z Kolbuszowej Szymon Bajor wygrał pokonał wczoraj jednogłośnie na punkty Ronny’ego Markesa. Był to debiut Polaka w amerykańskiej federacji PFL MMA
Szymon Bajor urodził się 15 czerwca 1988 w Kolbuszowej. Dziś to znany w Polsce zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, były mistrz PLMMA w wadze ciężkiej i ćwierćfinalista RIZIN Fighting World Grand Prix 2016. W swej karierze zanotował 85 procent wygranych walk przed czasem.

Miesiąc temu Szymon poinformował, że podpisał kontrakt z amerykańską federacją PFL MMA. Pierwszą walkę w jej barwach stoczył w sobotę (13.08)w obiekcie Cardiff Motorpoint Arena w Walii.

Jego przeciwnikiem był Ronny Markes z Brazylii. Starcie to Polak wygrał jednogłośnie na punkty.

– Walka, na którą czekałem zakończyła się dokładnie tak jak chciałem – dzięki treningom i wyrzeczeniom osiągnąłem wyznaczony cel. Nie udałoby się to gdyby nie wsparcie rodziny, moich sponsorów oraz Was drodzy obserwujący. To zaszczyt mieć takie zacne grono wspierających. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli i mocno trzymali kciuki – napisał w mediach społecznościowych Szymon Bajor.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.