Szykujcie się na kolejny Spinacz Festiwal

"Sala oszalała" - początki Le Moor
Jeden z pierwszych koncertów zespołu Le Moor.

Jedna z największych gwiazd polskiego hard rocka – Luxtorpeda wystąpi na Spinacz Festiwal, który odbędzie się w niedzielę (03.07) na stadionie.

– To muzycy, którzy deklarują się jako osoby wierzące, ich teksty, choć nie wprost, opowiadają o Bogu i patriotyzmie, a lider zespołu, Litza często moralizuje podczas koncertów i chwała mu za to. Zespół ten i jego piosenki zaskarbiły sobie serca młodych ludzi.  Świadczy to o tym, że, mamy w Polsce wspaniałą młodzież – mówi Dorian Pik, współorganizator Spinacz Festiwal.

Na scenie festiwalu zobaczymy również metalowy Malchus, hip-hopowy Wielki Format, pop-rockowy Le Moor i wiele innych kapel. Start już o godzinie 16, wstęp tradycyjnie jest wolny.

To już 11. Spinacz Festiwal.

– Którą z edycji wspominam najlepiej? Chyba ostatnią. Mało musiałem się stresować, bo inni ludzie mnie odciążyli, a więcej mogłem cieszyć się koncertami. Poza tym frekwencja była znakomita, a Acid Drinkers zagrali gigantyczny koncert. Mam nadzieje, że w niedzielę będzie  tak samo, a może i lepiej – konstatuje Dorian Pik.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.