Szkoła Językowa Early Stage zaprasza do zapisów

Zaplanuj edukację językową swojego dziecka z Early Stage – szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Zaplanuj edukację językową swojego dziecka z Early Stage – szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Kolbuszowej. Zapraszamy do zapisów na nowy rok szkolny 2022/23.

Dlaczego warto zainwestować w szkołę językową i kiedy zacząć?

Założenia programowe i metodyczne naszej szkoły gwarantują, że uczniowie, którzy rozpoczęli naukę z nami na początku podstawówki (albo wcześniej) w klasie 6 są już na poziomie egzaminu ósmoklasisty, a w ósmej klasie na poziomie matury z języka angielskiego. Dzięki temu możemy skupić się na komunikacji, na poszerzaniu słownictwa oraz przygotowaniu dzieci do brytyjskich egzaminów Cambridge. Co więcej jeśli dziecko dołączy do naszej szkoły w klasie pierwszej i będzie kontynuować kurs, rodzic ma gwarancję, że na naszych zajęciach realizowana jest podstawa programowa ze szkoły. Daje nam to możliwość dodatkowego utrwalenia i pracy z materiałem, który także pojawia się na zajęciach w szkole ucznia.

Zajęcia w Early Stage

Kurs w Early Stage składa się z 34 lub 68 spotkań 50/60/70 lub 90-minutowych w zależności od wieku dziecka oraz poziomu zaawansowania. Ze względu na dużą ilość zapytań w tym roku będzie można skorzystać z zajęć odbywających się raz w tygodniu. Łącznie 34 spotkania. Jest to propozycja dla najmłodszych dzieci w wieku 3-5 lat.

Od drugiej klasy szkoły podstawowej każdy nowy uczeń spotyka się z metodykiem szkoły. Na podstawie spotkania poziomującego trafia do odpowiedniej grupy językowej. Nasze zajęcia obfitują w różnorodność, twórczość i kreatywność. Korzystamy z autorskim materiałów edukacyjnych, które przyciągają uwagę dzieci, uczą i rozwijają szereg umiejętności.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych uczniów, w związku z tym obok nauki języka rozwijamy wiele kompetencji XXI wieku. Napędza nas ciekawość, szukamy nowych rozwiązań i możliwości edukacyjnych. W naszej szkole bardzo ważne są relacje, rozwój, zaangażowanie i autentyczność.

Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach dopasowanych pod względem wiekowym, z podziałem na różne poziomy zaawansowania. Postępy w nauce są na bieżąco monitorowane poprzez indywidualne karty pracy oraz egzaminy semestralne i końcoworoczne. To dzięki nim mamy pewność, że metoda Early Stage jest skuteczna.

Wierzymy, że każdy z naszych kursów angielskiego to inwestycja w ich przyszłość.

Cennik znajduje się tutaj: earlystage.pl/pl/szkola/kolbuszowa#price-list.

Zapraszamy do kontaktu tel.: 667 019 337 lub kolbuszowa@earlystage.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.