Sześć goli na stadionie przy Wolskiej i pewne zwycięstwo nad Igloopolem

Środowe (29.08) starcie z Igloopolem Dębica w opinii wielu było najlepszym meczem Sokoła Kolbuszowa Dolna w tym sezonie. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Wolskiej zobaczyli ciekawe widowisko z dużą ilością akcji, z sześcioma golami i co najważniejsze – z pewnym zwycięstwem gospodarzy.

Już w trzeciej minucie, po wymianie piłki między Kornelem Kołaczem i Kamilem Adranowiczem, ten drugi wszedł w pole karne i zdobył gola. Kwadrans później po błędzie obrońców Igloopolu na 2-0 podwyższył Brian Dziedzic. Jeszcze w pierwszej połowie gościom udało się zdobyć kontaktowego gola z rzutu karnego. Jednak po przerwie Sokół dobił rywala. Najpierw Adranowicz, a potem przepięknym strzałem z ok. 16. metrów Kołacz, dla którego jest to już piąte trafienie w tym sezonie.