Sukcesy zespołu STEPS z Kolbuszowej w międzynarodowym konkursie tańca

Sukcesy zespołu STEPS z Kolbuszowej w międzynarodowym konkursie tańca

Zespół STEPS z Kolbuszowej wziął dziś udział w Międzynarodowym Konkursie Tańca „Taneczne Talenty”. Z dużymi sukcesami. Grupa zdobyła trzecie miejsce. Dodatkowo Steps Mini wygrał swoją kategorię wiekową.

Międzynarodowy Konkurs Tańca „Taneczne Talenty” odbyły się w sobotę i niedzielę  (13-14.05) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Skołyszynie. Był to prestiżowy turniej o wysokim poziomie.
Sędziowie oceniali kreatywną choreografię, umiejętności techniczne i wyraz artystyczny, dobór repertuaru, muzyki oraz kostiumów, wykorzystanie innowacyjnych figur i elementów ruchowych.

Jak się okazało, wymagania te spełniły tancerki zespołu STEPS, które zajęły trzecie miejsce. Co więcej, grupa Steps Mini wygrała swoją kategorię wiekową.

Sukcesy zespołu STEPS z Kolbuszowej na międzynarodowym konkursie tańca
Sukcesy zespołu STEPS z Kolbuszowej na międzynarodowym konkursie tańca

Opiekunką zespołu jest Magdalena Chlebek, dyplomowana instruktorka tańca i choreografka ze specjalnością w prowadzeniu grup tanecznych.

Od 14 lat pracuje ona z dziećmi, przygotowując je do występów na scenie, ucząc podstaw techniki tańca, wrażliwości, ekspresji w tańcu i pracy w grupie.
Dziewczyny ćwiczą w trzech grupach: Steps (12-18 lat), Steps Mini (7-11 lat) oraz Pierwsze Kroki (3-6 lat).

Zajęcia odbywają się w Centrum Kultury Wsi w Kolbuszowej Górnej, ale zespołem organizacyjnie opiekuje się Fundacja Wspierania i Organizacji Wolnego Czasu „Chlebek” w Kolbuszowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.