SubLunar z Jackiem Książkiem w sieci na żywo

SubLunar z Jackiem Książkiem w sieci na żywo
SubLunar. Jacek Książek na pierwszym planie.

W piątek (18.12) o godzinie 20 w rzeszowskim Estrada Studio wystąpi SubLunar z Jackiem Książkiem z Kolbuszowej. Koncert zespołu będzie można obejrzeć na YouTube.

Wydarzenie  odbędzie się w ramach Festiwalu Tony. Celem projektu jest prezentacja najciekawszych zespołów, które muzycznie poruszają się poza głównym nurtem. Pierwsza edycja projektu skupia się na formacji mających związek z Podkarpaciem.
Progresywny rock

SubLunar to grupa stworzona trzy lata temu przez pięciu muzyków. Każdy z nich wniósł część swoich artystycznych fascynacji. Zespół tworzą: Łukasz Dumara (wokal), Łukasz Wszołek (perkusja), Michał Jabłoński i Marcin Pęczkowski (gitara) oraz kolbuszowianin, Jacek Książek (bas).

Ich muzykę można określić mianem klimatycznego progrocka z krótkimi wycieczkami w cięższe rejony stylistyczne. Sami muzycy mówią, że prezentują „sumę dźwięków, hałasu, przedziałów czasu i nadmiaru niepokojów”.  W ich twórczości można dostrzec zarówno melancholię, jak i agresję.

SubLunar on line

Muzycy mają na swoim koncie szereg sukcesów, np. pierwsze miejsce na Podkarpackiej Liście Przebojów. Półtora roku temu wydali swój pierwszy album „A Welcome Memory Loss”. Krążek ten składa się z 9. utworów i w całości jest dostępny w sieci.
Utwory z tego albumu (i pewnie nie tylko) będzie można usłyszeć podczas piątkowego (18.12) koncertu SubLunar. Występ ten będzie można będzie obejrzeć na żywo poniżej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.