Sonia Sochacka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej zdobyła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Sonia Sochacka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej zdobyła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Sonia Sochacka, uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej, zajęła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pod hasłem „Święty Mikołaj – człowiek o niezłomnej wierze”.

W konkursie uczestniczyło prawie cztery tysiące uczniów szkół podstawowych z całego kraju. Ich prace oceniało jury w trzech kategoriach wiekowych: 0 oraz klasy 1-3 i 4-8.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się we wtorek (05.12) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Na gali nie zabrakło Świętego Mikołaja.

Jego historię w muzycznej oprawie przedstawił Teatr Animacji Piaskowej. Na koniec wystąpił Marcin Wyrostek z zespołem, który w 2009 roku wygrał program „Mam Talent„.

Organizatorem całego wydarzenia była Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo.

Wśród laureatów konkursu była Sonia Sochacka, uczennica klasy 5a Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej. Zajęła ona drugie miejsce.

Plastycznie uzdolnionej młodej kolbuszowiance gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach plastycznych.

Sonia Sochacka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej zdobyła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym - zdjęcie nr 1.
Sonia Sochacka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej zdobyła drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym - zdjęcie nr 2.
Zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.
Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.