Sokół wygrywa z Wólczanką. Dublet Nowaka

Sokół przegrywa z KS Wiązownica jedną bramką

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska 1-3. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Mecz był popisem Adriana Nowaka, który w ciągu czterech minut zdobył dwa gole.

Najskuteczniejszy napastnik Sokoła i całej czwartej ligi w 18. minucie świetnie przymierzył z narożnika pola karnego, nie dając szans bramkarzowi na obronę.

Niedługo potem Adrian Nowak, po doskonałym podaniu, obrócił się z piłką i kopnął ją do siatki.

Dziewięć minut później gospodarze zdobyli gola kontaktowego. Ich radość szybko uciszył Krzysztof Szymański, asystował Patryk Szczurek.

W drugiej połowie spotkania na uwagę zasługuje niewykorzystana sytuacja bramkowa Kamila Aaba.

11. kolejka IV ligi, niedziela, 9 października
Wólczanka Wólka PełkińskaSokół Kolbuszowa Dolna 1:3 (Nowak 18’ i 22’, Szymański 37’)
Sokół: Kacper Piechota – Kacper Cyganowski, Patryk Tetlak (59’ Andrzej Skowron), Roman Ilnicki, Michał Mazurek, Dawid Pałys-Rydzik, Kornel Kołacz (64’ Jakub Stec), Dawid Skupiński (64’ Jakub Lorenc), Patryk Szczurek, Krzysztof Szymański, Adrian Nowak (71’ Kamil Aab).

W następnej kolejce Sokół zagra na swoim stadionie w Kolbuszowej Dolnej ze Stalą II Rzeszów. Ten mecz odbędzie się w niedzielę (16.10), o godzinie 11.