Sokół wygrywa wyjazdowy mecz ze Stalą Mielec

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa wygrali dziś drugi raz z rzędu. Tym razem uporali się na wyjeździe z rezerwami Stali Mielec.

Od początku meczu inicjatywa należała do gospodarzy. Sokół schował się za podwójną gardę i wyczekiwał okazji. Taktyka ta przyniosła efekt w 19 minucie, kiedy to składnej akcji po skrzydle gola zdobył Bartłomiej Miazga.

Mielczanie szybko wyrównali, bo w 26 minucie, i jeszcze mocniej przycisnęli. Tego dnia jednak dobrze dysponowany był jednak Jakub Bieleń. Bramkarz Sokoła między innymi wybronił sytuację sam na sam z napastnikiem gospodarzy.

Jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, w 75. minucie Kamil Aab zdobył bramkę na 1:2. Wynik ten utrzymał się do końca spotkania.

W następnej kolejce piłkarze Sokoła zagrają na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Ten mecz odbędzie się w sobotę (24.04), o godzinie 16:00.