Sokół wygrywa dziś z MKS Kańczuga aż 7-0

Sokół wygrywa z JKS po golach z rzutów karnych

Sokół Kolbuszowa Dolna rozgromił dziś MKS Kańczuga aż 7-0. Hat-trickiem popisał się Krzysztof Szymański, który w tym sezonie strzelił już 12 bramek.

Piłkarze Sokoła wyszli na prowadzenie już w 7’ minucie po strzale z dystansu Kornela Kołacza i niefortunnej interwencji bramkarza MKS Kańczuga.

Chwilę potem było już 2-0. Do siatki trafił Krzysztof Szymański. Piłkę dograł mu Piotr Szkolnik. Trzeciego gola w 26’ min. głową zdobył Roman Ilnicki.

Kilka minut po przerwie na 4-0 podwyższył Kamil Miśko. Po dograniu z lewej strony Klaudiusza Dziedzica kolejne gole zdobył Szymański.

W 76 minucie po faulu na Bartłomieju Miazdze sędzia podyktował rzut karny, który bardzo pewnie wykorzystał Były szanse na 8-0 i wyżej, ale gospodarzy tym razem zawodziła skuteczność.

Dwa dni wcześniej, Sokół przegrał na wyjeździe z Piastem Tuczempy 1-0. Swoje okazje do strzelenia gola mieli między innymi Szymański i Miazga.

Konkretniejsi okazali się miejscowi, którzy w 72. minucie po rzucie rożnym wpakowali piłkę do bramki zespołu z Kolbuszowej Dolnej.

W następnej kolejce, ostatniej w tym roku, Sokół zagra na wyjeździe z Błękitnymi Ropczyce. Ten mecz odbędzie się w sobotę (20.11), start o godzinie 13:30.

17. kolejka IV ligi, czwartek, 11 listopada
Piast TuczempySokół Kolbuszowa Dolna 1:0
Sokół: Kami Mazurek, Andrzej Skowron, Paweł Remut, Roman Ilnicki, Piotr Szkolnik, Przemysław Urbaniak (62’ Brian Dziedzic). Kornel Kołacz, Kamil Miśko (70’ Adrian Ogiba), Klaudiusz Dziedzic (82’ Tomasz Wargacki), Kamil Aab (22’ Bartłomiej Miazga), Krzysztof Szymański.

18. kolejka IV ligi, sobota, 13 listopada
Sokół Kolbuszowa DolnaMKS Kańczuga 7:0 (Kołacz 7 i 76’, Szymański 10, 60 i 69’; Ilnicki 26’, Miśko 51’)
Sokół: Kamil Mazurek, Andrzej Skowron, Paweł Remut, Roman Ilnicki, Piotr Szkolnik (58’ Klaudiusz Dziedzic), Krystian Bik (68’ Brian Dziedzic), Kornel Kołacz, Kamil Misko (68’ Adrian Ogiba), Paweł Dziedzic (70’ Tomasz Wargacki), Bartosz Darłak (57’ Bartłomiej Miazga), Krzysztof Szymański (75’ Szymon Urbaniak). Widzów: 150.