Sokół wygrał z wiceliderem po golu w 92. minucie

Sokół rehabilituje się i wygrywa z Polonią Przemyśl

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna pokonali dziś JKS Jarosław 1-0 po golu w doliczonym czasie gry. Jej autorem jest Krzysztof Szymański,

Choć mecz w Kolbuszowej Dolnej toczono o nietypowej porze, bo przed południem, to kibice nie mogli narzekać na brak emocji. W pierwszej połowie gola mógł zdobyć Krzysztof Szymański.

W drugich 45. minutach swoje szanse miał Adrian Nowak. Gospodarze razili jednak nieskutecznością. Ale walczyli do końca, czego efektem był gol zdobyty w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Sprytnym uderzeniem z 10. metrów popisał się Szymański, asystował mi Dawid Pałys-Rydzik.

8. kolejka IV ligi, niedziela, 18. września
Sokół Kolbuszowa Dolna JKS Jarosław 1:0 (Szymański 90’)
Sokół: Kacper Piechota – Damian Bożek (66’ Kacper Cyganowski), Patryk Tetlak, Roman Ilnicki, Michał Mazurek (72’ Dawid Skupiński) – Kamil Aab (58’ Mirosław Kmiotek), Jakub Stec (89’ Patryk Szczurek), Kornel Kołacz (58’ Andrzej Skowron), Adrian Nowak – Dawid Pałys-Rydzik, Krzysztof Szymański.

W następnej kolejce Sokół zagra u siebie z zawsze groźną Polonią Przemyśl. Ten mecz prawdopodobnie odbędzie się w sobotę (24.09).