Sokół remisuje po golu w ostatniej akcji meczu

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna zremisowali na wyjeździe z Legionem Pilzno. Decydujący gol padł w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie, bo już w piątej minucie. Niespełna kwadrans później było już 2-0. Sokół nie załamał się i jeszcze przed przerwą zdobył kontaktowego gola. Zrobił to Kamil Aab (na zdjęciu). Goście przycisnęli, ale Legion bronił się bardzo skutecznie i szczęśliwie.

Od 61. minuty musieli to robić w dziesiątkę, bo za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał zawodnik Legionu. Sokół zaatakował jeszcze mocniej. W ostatniej akcji meczu Kamil Duszkiewicz strzałem z 15. metrów ustalił wynik meczu na 2-2.

Już w środę (05.05) o godzinie 17 piłkarze Sokoła zagrają u siebie z rezerwami Stali Stalowa Wola. To zaległy mecz 22. kolejki, którą w pierwotnym terminie przełożono z powodu epidemią koronawirusa.