Sokół rehabilituje się i wygrywa z Polonią Przemyśl

Piłkarze Sokoła Kolbuszowa Dolna wygrali z Polonią Przemyśl 2-0. Jedną z bramek zdobył sprowadzony latem 37-letni Krzysztof Szymański.

Po porażce z Wisłokiem Wiśniowa na inaugurację sezonu, Sokołowi zależało na rehabilitacji. I trzeba przyznać, że rzeczywiście od początku meczu z Polonią Przemyśl gospodarze mocno napierali.

Aktywne były szczególnie „skrzydła”. Brylował Paweł Dziedzic. Po jednym z jego strzałów piłka trafiła w słupek.  Zagrożenie stwarzał również Klaudiusz Dziedzic. Jeden z ataków, w 35 minucie przyniósł gola. Mocne podanie Szymona Urbaniaka przeciął obrońca gości i piłka wpadła do siatki.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Goście najbliżej strzelenia gola byli po jednym z rzutów wolnych, kiedy to piłka uderzyła w słupek. Z drugiej strony pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał Kamil Aab. Kilka minut przed końcem gola na 2-0 zdobył 37-letni Krzysztof Szymański. I było po meczu.

W środę (25.08) w zaległym meczu drugiej kolejki Sokół zagra na wyjeździe z rezerwami Stali Mielec. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17:30.